Termékeink

Optikai kábel

Az optikai szálas kábel, más néven optikai szálas kábel, olyan összeállítás, amelyet az információk fényimpulzusokon keresztül történő továbbítására használnak. Az optikai kábelt egy vagy több száloptikai szálból építik, megerősítik és speciális anyaggal védik, hogy a távközlési vonalépítések során jó fizikai tulajdonságokkal bírjanak.

Az optikai szál egy olyan technológia, amely lehetővé teszi, hogy a fény vékony üvegcsöveken haladjon. Az üvegcsövek speciális átmérővel rendelkeznek, általában 9/125 az egymódusú csatlakozásokhoz. A különböző technológiákkal előállított szálak garantálják a G652D, G657 A1, G657 A2 szabvány szerinti cső hajlítási sugarát. A rostmagokat különböző színek festékkel festik, amelyek megkönnyítik a csatlakozást a kábelmagok illesztése során.

A Jera különféle típusú kábelekkel rendelkezik, amelyek az alkalmazási területtől függenek, például:
1) Fővezetékes optikai kábel
2) FTTH csepp optikai kábel
3) Beltéri száloptikai kábel
4) Csatorna száloptikai kábel
A különböző típusú kábelek különböző alkatrészekből állnak, és különböző alkalmazásokhoz használják őket. Néhány alkalmazás vízálló, nagy mechanikai szilárdságot, UV-állóságot igényel, és bizonyos anyagokat (acélhuzal, RFP, aramid fonal, zselé, PVC cső stb.) Megerősítünk a kábelben annak teljesítményének javítása érdekében.

A Jera sikeresen integrálta az optikai kábel megoldást a GPON, FTTx, FTTH hálózatépítéshez. Optikai kábelünk központi hurok vagy utolsó mérföld útvonalakon alkalmazható ipari épületek, vasúti és közúti szállítás, ipari épületek, dátumközpontok stb.

Kábelünket a gyár laboratóriumában vagy harmadik fél laboratóriumában ellenőriztük, teszteltük vagy teszteltük, beleértve a behelyezési veszteségeket és a visszatérési veszteségeket, a szakítószilárdságot, a hőmérséklet- és páratartalom-kerékpáros tesztet, az UV-öregedési tesztet stb., Amelyek megfelelnek az IEC-60794, RoHS szabványainak és CE.

A Jera az összes kapcsolódó passzív optikai hálózati elosztó tartozékot kínálja, mint például: száloptikai kábel bilincs, száloptikai pacth zsinórok, száloptikai összekötő zárók, száloptikai végződobozok stb.

Kérjük, bátran forduljon hozzánk további információkért!